Kamagra w żelu – działanie, opinie, sposób użycia

Działa tak samo skutecznie jak turkusowe tabletki, do tego ma słodki owocowy smak i nie wymaga popijania wodą. Kamagra Oral Jelly to ciekawa alternatywa dla tradycyjnej Kamagry – działa szybciej niż inne leki na potencję i nie powoduje pogorszenia samopoczucia. Sprawdź, dlaczego warto wypróbować Kamagrę w żelu.

Jako jeden z nielicznych leków na potencję, Kamagra dostępna jest też w innych formach niż tabletka. Z myślą o mężczyznach, którzy takowych połykać nie lubią, powstała m.in. Kamagra do ssania i do rozpuszczania w wodzie. Jeszcze innym produktem jest Kamagra Oral Jelly – lek dostępny w formie wygodnego w użyciu, owocowego żelu.

Kamagra Oral Jelly – działanie

Podobnie jak Kamagra w tabletkach, lek dostępny w formie żelu skutecznie radzi sobie z zaburzeniami erekcji. Zawartą w nim substancją czynną jest sildenafil w dawce 100 mg. Ważną różnicą między dwoma rodzajami leków jest czas reakcji organizmu na składnik aktywny. Podczas gdy tabletka zaczyna działać po około pół godziny, efekt zażycia Kamagry w żelu zaobserwujesz już po 15 minutach. Opakowanie zawiera 7 wygodnych saszetek.

Żel przyjmuje się łatwo. Wystarczy wycisnąć go z saszetki bezpośrednio do ust. Bez potrzeby popijania. Kamagra Oral Jelly dostępna jest w 6 smakach: bananowym, truskawkowym, czekoladowym, karmelowym, pomarańczowym i ananasowym. Owocowa galaretka zamiast mdłej tabletki to korzyść także na poziomie psychiki – gdy przyjmujesz coś słodkiego, jesteś bardziej zrelaksowany. W intymnej sytuacji nie masz już poczucia, że twoja „męskość” musi być wspomagana lekami.

Kamagra w żelu – opinie mężczyzn

Lek w żelowej wersji cieszy się wśród mężczyzn dużą popularnością, choć wciąż jest ona mniejsza niż w przypadku tradycyjnej tabletki. Mężczyźni przyzwyczajeni do leczenia tabletkami nie szukają alternatyw. Jednak panowie, którzy spróbowali, zachwalają nie tylko smak i szybkość działania, ale też lepsze samopoczucie po leku żelowym. Mężczyźni, którzy po tabletkach doświadczali bólu głowy, nie mają takiego problemu po Kamagrze w żelu.

Wiele takich opinii można znaleźć na forach internetowych. Anonimowość tej formy komunikacji zachęca mężczyzn do szczerego dzielenia się swoimi odczuciami.

Użytkownik posługujący się nickiem Alfred79 pisze:

Po Kamce w żelu nie masz poczucia, że jesteś dziadkiem, który musi brać tabletki, by zadowolić kobietę. Zjadasz sobie cukierka na poprawę nastroju i działasz. Wolę żel, bo działa szybciej i nie boli mnie po nim głowa.

Niektórzy panowie udzielający się na forach wskazują na jeszcze inną zaletę Kamagry Oral Jelly. Kupujący leki na potencję głównie przez Internet zwracają uwagę na mniejsze ryzyko zakupienia podrabianego żelu. Podczas gdy tabletki Viagry, Kamagry i innych leków na zaburzenia erekcji zajmują niechlubne pierwsze miejsce na liście najczęściej podrabianych leków, Kamagrę Oral Jelly wciąż tak tendencja omija. To jeszcze jeden powód, dla którego warto wypróbować ten lek w formie żelu w saszetkach.